blank
100lat
Grzegorz Sroga
+48 790 585 405
Baseny

Baseny wkopywane

Baseny wkopywane, czyli budowane na miejscu

Dość popularnym rozwiązaniem, choć mającym pewne ograniczenia, są gotowe baseny do wkopania w ziemię. Doskonale jednak zdajemy sobie sprawę ze specyfiki konstrukcji basenów, dlatego zamiast tego proponujemy kompleksowe usługi związane z budową na miejscu. Sprawdź, jakie działania wykonamy w Twoim ogrodzie krok po kroku.

Basen ogrodowy w ziemi: etapy budowy

W pierwszej kolejności, zanim w ruch pójdą maszyny budowlane, wraz z Klientem opracowujemy projekt basenu, który nie tylko spełni wszystkie jego oczekiwania, ale będzie też dopasowany do warunków panujących w ogrodzie. Po uzgodnieniu wszystkich szczegółów na miejscu wykonujemy wykopy z wykorzystaniem koparki. Bardzo ważna jest wysokość (głębokość) wykopu, aby zmieściły się w nim wszelkie przewidziane warstwy materiałów budowlanych oraz niecka. Po przygotowaniu wykopu o ustalonych parametrach wykonujemy tak zwaną podbetonkę, czyli precyzyjne poziomowanie przy pomocy niwelatora oscylacyjnego.

Gotowa podbetonka stanowi podstawę do ustawienia konstrukcji ścian niecki basenowej. W kolejnym kroku wykonujemy niezbędne zbrojenia ścian, po czym zalewamy konstrukcję betonem. Następny etap prac wykonujemy po upływie około 2-3 tygodni. Obejmuje on zasypanie piaskiem i ziemią nadmiaru wykopu. To także najlepszy moment na to, by rozpocząć budowę tarasu przy basenie, uprzednio odpowiednio utwardzając podłoże.

Baseny wkopane w ziemię: budowa w Twoim ogrodzie

Choć gotowy basen ogrodowy wkopywany w ziemię wydaje się opłacalnym rozwiązaniem, w rzeczywistości najlepiej jest zdecydować się na tradycyjną budowę z wykorzystaniem najlepszych jakościowo materiałów. Prace budowlane wykonywane z zachowaniem najwyższych standardów to gwarancja, że z basenu będzie można korzystać przez wiele długich lat. Niezależnie zatem od tego, czy marzysz o basenie prostokątnym, kwadratowym, owalnym, czy może o niestandardowym kształcie, w ofercie Magiline znajdziesz najlepsze rozwiązania pod względem jakości, użyteczności oraz designu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu omówienia szczegółów projektu budowy Twojej własnej ogrodowej pływalni — również z możliwością wyposażenia w funkcjonalne zadaszenie chroniące przed zanieczyszczeniem wody.

Formularz kontaktowy
kontakt
Grzegorz Sroga
Autoryzowany Dealer Magiline
+48 790 585 405
grzegorz@sroga.pl
Zabierzów 32-080 ul. Kmity 3
Thank you!. Your message is successfully sent...
We're sorry, but something went wrong